GRILUJEME DOMA

GRILUJEME DOMA

Gril sezóna sa začala vo veľkom štýle. Naša spoločnosť pripravila na tohtoročnú grilovaciu sezónu radu kvalitných a chutných gril produktov.

 

Na správnu grilovačku sú potrebné kvalitné  výrobky z mäsa.  Práve z toho dôvodu sme sa rozhodli prezentovať v tohtoročnej sezóne také výrobky, ktoré zaručene nesklamú ani jedného vášnivého gril majstra. Aktuálna gril sezóna by sa nemala zaobísť bez chutných špecialít akým sú klobása Beef Stick Gril klobása surováGril klobása živánskaGril klobása s lečom a Gril klobása s kyslou kapustou.

 

Ak preferujete tradične overené gril produkty, máte na výber z radu našich gril špecialít:

 

Zipser špekáčiky: tradičná chuť a prémiová kvalita zaručujú delikátnu chuť s gurmánskym zážitkom ako za starých čias. S ním bude každá opekačka správne naladená.

Venezia gril klobása tenká a Zipser gril klobása tenká: každá grilovačka si zaslúži správne hot-dogy. Každé správne hot-dogy si zaslúžia Veneziu a Zipser gril klobásu tenkú. Sú totiž vyskladané na tento účel a dokonale sa hodia do hot-dogu svojím tvarom aj chuťou.

Gril klobása prémium: traduje sa od grilovačky, po grilovačku, že zaručeným úspechom je Gril klobása prémium. Klobása je tepelne opracovaná, nie je však údená. Výrobok v nákroji má zrnité dielo. Má jemnú, harmonickú chuť aj vôňu.

Gril klobása s chilli papričkami: odporúčame ak máte chuť si „okoreniť“ grilovačku. Vysoký podiel bravčového mäsa a primerane pikantná chuť vytvorená chilli papričkami vytvára exkluzívnu chuť grilovanej klobásy.

Gril klobása s medvedím cesnakom: nezameniteľná chuť medvedieho cesnaku vytvára exkluzívny pôžitok z grilovanej klobásy.

 

Prajeme úspešnú grilovaciu sezónu s našimi výrobkami TAURIS.