Štruktúra spoločnosti

Slovenská spoločnosť  TAURIS  patrí  k  popredným  výrobcom  a  distribútorom mäsových výrobkov  a  výsekového  mäsa.  Trvalým  cieľom slovenskej spoločnosti  TAURIS  je zvyšovanie  kvality  výroby, odbornej úrovne zamestnancov, pracovného prostredia a úrovne spolupráce s našimi obchodnými partnermi. V roku 1996 získala naša spoločnosť ako prvý mäsokombinát na Slovensku Certifikát riadenia kvality EN ISO 9002. V máji 1997 dostala slovenská spoločnosť TAURIS NITRIA so súhlasom centrály v Bruseli pod. č. SK 15 povolenie vývozu do krajín Európskej únie od Štátnej veterinárnej správy Bratislava.

 

TAURIS, a.s. sa špecializuje na výrobu drobných mäsových výrobkov, mäkkých salám, šuniek  (bravčových aj hydinových),  špeciálnych  mäsových  výrobkov,  výrobkov zo slaniny a bravčového boku, údených mias, varených mäsových výrobkov a nátierok.

 

Dcérske spoločnosti

 

TAURIS NITRIA, s.r.o., v Mojmírovciach, bola zaregistrovaná v máji 1992. Zameriava sa na výrobu trvanlivých tepelne opracovaných a tepelne neopracovaných mäsových výrobkov.

 

Výrobná prevádzka Mäsospiš v Spišskej Novej Vsi, sa špecializuje  na   výrobu   klobás   a  slanín  tradičným  domácim  spôsobom,  chladené  mleté  mäsové  prípravky,  mrazené mleté mäsá a výrobu nárezov.

 

TAURIS CASSOVIA, s.r.o., sa zaoberá najmä maloobchodnou a veľkoobchodnou činnosťou. Firma prevádzkuje značkovú maloobchodnú sieť – 63 špecializovaných predajní mäsa a lahôdok na Slovensku.

 

RYBA Košice spol. s r.o., popredný výrobca Tresky a ostatných výrobkov z rýb a lahôdok na Slovensku. Sortiment spoločnosti prezentujú dve vlastné sortimentné značky: „RYBA more zdravia“ - rybacie výrobky a „PIKNIK“ - lahôdkové výrobky.