TAURIS A DANUBIUS GASTRO 2019

TAURIS A DANUBIUS GASTRO 2019

TAURIS a Danubius Gastro 2019

Slovenská spoločnosť  TAURIS, a.s. sa už tretíkrát prezentuje na najvýznamnejšom gastronomickom veľtrhu na Slovensku, Danubius Gastro 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 24.1. až 27.1.2019.

Sme hrdí na to, že sme sa  tento krát predstavíme verejnosti ako víťaz  spotrebiteľskej ankety „NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA 2018 v kategórii Mäsa a mäsových výrobkov“. V tomto duchu sme pre všetkých návštevníkov pripravili počas 4 dní veľtrhu ochutnávky z toho najlepšieho z našej produkcie výrobných podnikov TAURIS Group. Pozývame vás do našej expozície, do Haly D, stánku 414, ochutnať tradičné výrobky ako aj novinky v rámci našej účasti na veľtrhu, ktoré získali ocenenie Značky kvality SK.

Naďalej zostáva a neustálou snahou spoločnosti TAURIS, a.s. je dodržiavať vysoký štandard kvality našich produktov a tým zvyšovať dôveru obchodných partnerov a spotrebiteľov. Práve z tohto dôvodu chceme ako jeden z popredných spracovateľov mäsa na Slovensku prezentovať svoje výrobky a ich chuť kvality a tradície.

Na čo sa môžete tešiť ?

Pripravili sme pre vás špeciality vlastnej výroby TAURIS, novinky nominované na cenu Danubius Gastro 2019: detskú šunku Hamko bez konzervačných látok, ktorá sa môže pochváliť ocenením Značka kvality SK,  tepelne neopracovanú salámu Nitran 77 s pôvodnou retro receptúrou a Bátori salámu, ktorá zaujme  svojim špecifickým tvarom povrchu.

Zúčastňujeme sa v rámci skupiny TAURIS Group spolu s vystavovateľom RYBA Košice.