TAURIS PREDSTAVÍ MLADÝM NA AMOSFESTE CHUŤ KVALITY A TRADÍCIE

TAURIS PREDSTAVÍ MLADÝM NA AMOSFESTE CHUŤ KVALITY A TRADÍCIE

Slovenská spoločnosť  TAURIS, a.s. sa v dňoch 9.-12. mája zúčastní na významnom festivale mladých pod názvom AMOSFEST 2019 ktorý sa koná na počesť stého výročia založenia Univerzity Komenského v Bratislave. Uvedomujeme si dôležitosť byť v kontakte s mladou generáciou, ktorá udáva trendy a je pilierom našej budúcnosti a aj preto sme sa rozhodli zúčastniť sa významnej univerzitnej udalosti akou je AMOSFEST2019.

TAURIS ponúka veľa kvalitných mäsových výrobkov. Medzi najúpredávanejšie patria Zipser šunka Originál a Zipser párky. A práve Zipser párky ktorých Slováci zjedia mesačne bez mála 190 ton, spolu so Zipser klobásov si na Amosfeste vychutnajú návštevníci v streetfoodovej úprave v Zipser Food Trucku.

Spoločnosť TAURIS, a.s. vychádza z tradícií mäsiarstva a uvedomuje si svoju zodpovednosť k nim.  Sme slovenská výrobná spoločnosť so špičkovými technológiami a skúsenými odborníkmi. Od roku 2009 spoločnosť TAURIS, ako prvá na trhu začína vyrábať mäsové výrobky bez gluténu a bez alergénov. Sme hrdí na to, že sa  predstavíme mladej generácii aj ako víťaz  spotrebiteľskej ankety „NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA 2018„.