TAURIS NA DANUBIUS GASTRO 2020

TAURIS NA DANUBIUS GASTRO 2020

TAURIS na veľtrhu Danubius Gastro 2020

Slovenská spoločnosť  TAURIS, a.s. sa už štvrtýkrát prezentuje na najvýznamnejšom gastronomickom veľtrhu na Slovensku, Danubius Gastro 2020, ktorý sa uskutoční v dňoch 23.1. až 26.1.2020.

Sme hrdí na to, že sa  tento rok predstavíme verejnosti ako obhajca titulu spotrebiteľskej ankety „NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA 2019 v kategórii Mäsa a mäsových výrobkov“. V tomto duchu sme pre všetkých návštevníkov pripravili počas 4 dní veľtrhu ochutnávky z toho najlepšieho z našej produkcie výrobných podnikov TAURIS Group.  Pozývame vás do našej expozície, do Haly D, stánku 200, ochutnať tradičné výrobky ako aj novinky, akými sú aj výrobky bez E, špeciality najvyššej kvalitatívnej rady GOLD a úspešné novinky s pôvodnou receptúrou Nitran ´77 a Malokarpatská ´77 saláma.

Naďalej zostáva a neustálou snahou spoločnosti TAURIS, a.s. je dodržiavať vysoký štandard kvality našich produktov a tým zvyšovať dôveru obchodných partnerov a spotrebiteľov. Práve z tohto dôvodu chceme ako jeden z popredných spracovateľov mäsa na Slovensku prezentovať svoje výrobky a ich chuť kvality a tradície.

Na čo sa môžete tešiť ?

Pripravili sme pre vás špeciality vlastnej výroby TAURIS, novinky nominované na cenu Danubius Gastro 2020: FUETY salámy – Fantázia, Nirvána a Nostalgia, Malokarpatská ´77 saláma, Domáca klobása bez konzervačných látok, Kardinál saláma, novinka Mortadela a ešte mnoho ďalších overených tradičných výrobkov TAURIS.

Zúčastňujeme sa v rámci skupiny TAURIS Group spolu s vystavovateľom RYBA Košice.