TAURIS NA 15. KONGRESE SAMOŠKA

TAURIS NA 15. KONGRESE SAMOŠKA

V dňoch 1. – 2. októbra 2019 sa naša spoločnosť TAURIS a.s. zúčastnila v rámci skupiny TAURIS GROUP 15. kongresu Samoška, a to znovu ako bronzový partner. Kongres sa konal v Trnave, v hoteli  Holiday Inn.

Podujatie bolo zamerané na podporu slovenského obchodu a umožnilo stretnutie členov maloobchodných aliancií, družstiev, jednotlivých maloobchodníkov, veľkoobchodov, dodávateľov i zástupcov štátnych a profesijných organizácií.

Našim poslaním bolo prezentovať kvalitu a rozsah sortimentu TAURIS Group, prezentovať čerstvé novinky akým sú výrobky bez pridaných konzervantov Párky bez E, klobása na pečenie bez E, Domáca klobása bez E. Návštevníci sa mohli zoznámiť aj s novinkou Malokarpatská ´77 saláma, ktorú vyrábame podľa pôvodnej receptúry a ktorá mala medzi návštevníkmi najväčší úspech, predstavili sme aj Corvin šunku z prémiovej rady našich výrobkov. Ich pozitívna reakcia a pochvala našich výrobkov nás utvrdzuje v tom, že robíme svoju prácu dobre.

Obchodní partneri a účastníci kongresu mali možnosť v našom stánku TAURIS, a.s. ochutnať aj známe a úspešné výrobky ako napr. salámu Nitran ´77 dostupnú aj ako nárez a ktorá získala ocenenie Danubius Gastro 2019, Hamko detskú  šunku, aj tradične obľúbené - kvalitné mäsové výrobky, medzi ktorými nechýbala  Parmico saláma -  výrobok ocenený Diplomom Danubius Gastro 2018 a Pálfy šunka. Všetky výrobky prezentované na konferencii patria do najvyššej kvalitatívnej rady výrobkov.

Tešíme sa na ďalší rok.