TAURIS NA 14. KONGRESE SAMOŠKA

TAURIS NA 14. KONGRESE SAMOŠKA

V dňoch 20. – 21. marec 2019 sa naša spoločnosť TAURIS a.s. zúčastnila v rámci skupiny TAURIS GROUP 14. kongresu Samoška, a to ako bronzový partner. Kongres sa  konal v Košiciach, v hoteli  Double Tree by Hilton.

Podujatie bolo zamerané na podporu domáceho maloobchodného trhu a umožnilo stretnutie členov maloobchodných aliancií, družstiev, jednotlivých maloobchodníkov, veľkoobchodov, dodávateľov i zástupcov štátnych a profesijných organizácií.

Cieľom bolo informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu.

Našim poslaním bolo prezentovať kvalitu a rozsah sortimentu TAURIS GROUP, nadviazať nové partnerské vzťahy a zároveň sa zorientovať v nových trendoch súčasného trhu, na ktorom pôsobíme. Obchodní partneri a účastníci kongresu mali možnosť v našom stánku TAURIS, a.s. ochutnať naše novinky ako aj známe a úspešné výrobky. Ochutnávkami sme odprezentovali naše produktové novinky, salámu Nitran ´77, ktorá získala ocenenie Diplom Danubius Gastro 2019, Hamko detskú  šunku, aj tradične obľúbené - kvalitné mäsové výrobky, medzi ktorými nechýbala  Parmico saláma -  výrobok ocenený Diplomom Danubius Gastro 2018 a Pálfy šunka. Všetky výrobky prezentované na konferencii patria do najvyššej kvalitatívnej rady výrobkov.

Tešíme sa na ďalší rok.