GRIL PARÁDA OD TAURISU

GRIL PARÁDA OD TAURISU

Chcete sa stať skúseným domácim grilmajstrom? Nová gril sezóna je tu a my Vám prinášame užitočné tipy na to s akými výrobkami od TAURISu sa Vám podarí stať majstrom tohtoročnej grilovačky.

Pri grilovačke to vyskúšajte aj s nami. V sortimente TAURIS máme viacero špecialít, ktoré sú určené priamo na gril. Pri ich príprave sme si dali záležať, a preto Vám z nášho sortimentu vyberáme.:

Zipser špekáčiky:  tradičná chuť a prémiová kvalita zaručujú delikátnu chuť s gurmánskym zážitkom ako za starých čias. S ním bude každá opekačka správne naladená.

Venezia gril klobása tenká a Zipser gril klobása tenká: každá grilovačka si zaslúži správne hot-dogy. Každé správne hot-dogy si zaslúžia Veneziu a Zipser gril klobásu tenkú. Sú totiž vyskladané na tento účel a dokonale sa hodia do hot-dogu svojím tvarom aj chuťou.

Gril klobása prémium: traduje sa od grilovačky, po grilovačku, že zaručeným úspechom je Gril klobása prémium. Klobása je tepelne opracovaná, nie je však údená. Výrobok v nákroji má zrnité dielo. Má jemnú, harmonickú chuť aj vôňu.

Gril klobása s chilli papričkami: odporúčame ak máte chuť si „okoreniť“ grilovačku. Vysoký podiel bravčového mäsa a primerane pikantná chuť vytvorená chilli papričkami vytvára exkluzívnu chuť grilovanej klobásy.

Gril klobása s medvedím cesnakom: nezameniteľná chuť medvedieho cesnaku vytvára exkluzívny pôžitok z grilovanej klobásy.

Želáme Vám príjemné chvíle pri Vašom grile!