ZIPSER ŠUNKA, PRAŽSKÁ ŠUNKA, PRAŽSKÁ HYDINOVÁ ŠUNKA, PRÉMIUM ÚDENÁ ŠUNKA

ZIPSER ŠUNKA, PRAŽSKÁ ŠUNKA, PRAŽSKÁ HYDINOVÁ ŠUNKA, PRÉMIUM ÚDENÁ ŠUNKA

Zipser šunka 150g nárez: Produkty z rady Zipser patria k výrobkom s najvyššou kvalitou. Sú vyrábané len z čerstvých a starostlivo vyberaných surovín. Zipser šunka obsahuje minimálne 92% podiel mäsa. Keď kvalita, tak výrobky z rady Zipser!

Pražská šunka 150g nárez: Základom tejto šunky je vždy čerstvé bravčové stehno, ktoré je špeciálne upravované. Má charakteristický tvar, je primerane slaná, šťavnatá a preto má nenahraditeľné miesto pri našich raňajkách, oslavách alebo rodinných posedeniach.

Pražská hydinová šunka 150g nárez:  Delikatesná šunka. Chuť je jemná, šťavnatá po hydinovom mäse a primerane slaná. Je vyrobená z vyberaných čerstvých kuracích a morčacích pŕs. Šunka je vhodná na studené misy a predjedlá.

Prémium údená šunka 150g nárez: Vyrába sa z čerstvého špeciálne upraveného bravčového stehna. Obsahuje minimálne 72% mäsa. Má charakteristickú, nezameniteľnú chuť a vôňu po údení. Vďaka svojmu tvaru a farbe sa ľahko stáva vyhľadávanou súčasťou obložených studených mís, alebo predkrmov.